Grym jetlag!
Jag var väl den enda i vår familj som inte hade någon hemlängtan. Barnen längtade hem. Efter W och efter sina saker hemma. J började bli lite rastlös. Men jag har inga som helst problem med att bara ligga i en solstol och ta det lugnt. Inga som helst problem!
Och med så underbart väder som vi hade på Maui var det inte alls speciellt härligt att komma hem till regn, blåst och kyla. Just idag är det ganska fint väder. Lite lagom kallt och solen kikar fram.
Efter en runda med vovven W ska barnen och jag nu stänga in oss i biosalongen och kika på Sing. En film som vi sett reklam för överallt och blivit såå sugna på att se. Får se om jag kan hålla mig vaken..
Gillar
Kommentarer
Therese,
Välkomna hem ❤️ Hoppas ni snabbt kommer in i rutinerna och kan leva på fina minnen i väntan på vårsolen Kram
www.blogger.com/profile/107096415516469723